2024-03-29, 4:42 PM  
Ви увійшли як Гість | Група Гости | RSS      


Меню сайту
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Форма входу
 ПОЛОЖЕННЯ ПРО ПРОВЕДЕННЯ III ДИТЯЧОГО МИСТЕЦЬКОГО
 ФЕСТИВАЛЮ ПАМ’ЯТІ О.А.ДОРОШЕНКА.
 
Девіз фестивалю: «Художник думає малюнком»
 
 Мета та завдання фестивалю:
      - організація змістовного дозвілля школярів у період літнього відпочинку;
     - залучення широкого загалу школярів до вивчення мистецької спадщини рідного краю;
     - розвиток особистих творчих здібностей дітей та підлітків;
     - вивчення творчої спадщини педагога, художника, краєзнавця О.А.Дорошенка;
     - залучення батьківської, педагогічної та творчої громадськості до навчання учнів навичкам мистецького сприйняття навколишнього світу.
 
Тема III – го Фестивалю: «Картина».
 
Місце та час проведення:
Мистецький фестиваль проводиться у два етапи:
- перший: шкільні конкурси на виготовлення картин для участі у фестивалі; заявка на участь трьох кращих картин у одній художній техніці; передача конкурсних робіт у відділ освіти – до 1 червня.
 - другий: участь у роботі фестивалю переможців першого етапу на базі Великохутірської ЗОШ I-III ст. – 7 червня 2012 року.
 
Учасники фестивалю: До участі запрошуються учні 1-8 класів загальноосвітніх шкіл, студій образотворчого мистецтва разом із вчителями, батьками чи особами, які супроводжують учасників фестивалю.
 
ПРОГРАМА ФЕСТИВАЛЮ:
 
1. Заїзд та реєстрація учасників фестивалю: до 8.45. 7 червня 2012 року. у сільському Будинку культури.
2. Екскурсія до Великохутірського народного історико-краєзнавчого музею. . 8.45 – 9.10.
3. Огляд виставки конкурсних робіт у Великохутірській ЗОШ. 9.15 – 9.25.
4. Відкриття III дитячого мистецького фестивалю пам’яті О.А.Дорошенка. Привітання від вихованців дошкільного закладу «Сонечко». 9.30 – 9.55. Актовий зал школи.
5. Спец практикум для вчителів образотворчого мистецтва. Презентація художніх технік:
- графіка, живопис – Драбівський НВК – гімназія;
- випилювання – Митлашівська ЗОШ;
- пластика – Михайлівська ЗОШ;
- лозоплетіння – Бойківщинська ЗОШ;
 - бісероплетіння – Будинок дитячої творчості;
- художнє вишивання – Великохутірська ЗОШ 10.00 – 11.15.
6. Робота мистецьких майданчиків:
- Нетрадиційні художні техніки. Кукоба О.М. Гопка Л.С. для учнів 1-2 кл. (клей, ножиці, по 2 листки картону, кольорового та білого паперу, кілька різнокольорових паперових серветок.) - Обереги. Коваль М.Д. для учнів 3-4 кл. (кілька метрів в’язальних кольорових ниток, ножиці).
- Живопис. Перехрест З.А. для учнів 5-6 кл. (гуаш, пензлики, папір для малювання).
- Живопис. Щербак Я.О. для учнів 7-8 кл.
- Сувенір. Панова Н.В. для пришкільного табору «Сонячний»
- Малюнок на асфальті. Новак Л.В. для таборів «Сонячний» та «Юність». 10.00 -11.15.
7. Обід. 11.30 -11.45.
8. Святкове вітання від вихованців Будинку дитячої творчості, підсумки та нагородження переможців фестивалю. 12.00 – 13.00.
9. Закриття фестивалю, від’їзд делегацій. 13.00 -13.30.
 
Додаток №1.
1. Харчування та нагородження здійснюється за рахунок школи-організатора та за підтримки Великохутірської сільської ради.
2. Підвіз та відповідальність за збереження життя та здоров’я учасників покладається на керівників груп.
3. Всі конкурсні картини мають бути в дерев’яних рамках або паспарту.
4. За умовами фестивалю 2012 року одна конкурсна картина залишається у фонді Фестивалю для створення «дитячого вернісажу» у мистецькому залі Музею.
5. До участі у фестивалі крім освітніх установ запрошуються учні художніх студій, шкіл мистецтв, а також індивідуальна участь дітей з батьками. Кількість конкурсних робіт, учасників та формат малюнків погоджується з організаторами фестивалю, методистами відділів освіти та культури до 1 червня 2012 р.
 
Голова оргкомітету Соломаха Віталій Олександрович
Координатор Колотило Надія Яківна
Голова журі Коваль Михайло Дмитрович.
 
 
 
                                                                                                            
ПОЛОЖЕННЯ
про районний конкурс "Велич Драбівщини – в моїй пісні"
 
     Метою конкурсу є пропагування величної історії району, єднання громадян в усвідомленні причетності до збереження вікової спадщини та творення майбутнього.
 
     Завдання конкурсу: написання словесно-музичного твору про Драбівщину, кращий з яких, за рішенням журі, буде затверджений сесією районної ради як гімн Драбівського району.
 
    Конкурс проводиться відділом культури і туризму райдержадміністрації з нагоди 90-річчя від дня заснування Драбівського району.
 
УМОВИ І ПОРЯДОК ПРОВЕДЕННЯ КОНКУРСУ
 
     Конкурс проводиться серед композиторів та поетів району.
    Текст та музика словесно-музичного твору повинні створюватися індивідуально з дотриманням таких вимог:
 
    1. Твір повинен бути музично-поетичним, урочистого характеру, що має цілісне композиційне оформлення, чітку ідейність, призначений як для індивідуального, так і для масового виконання;
 
    2. Зміст тексту повинен відображати історію Драбівського району;
 
    3. Пропонований словесно-музичний твір обов'язково повинен бути авторським, не містити плагіату, відповідати морально-естетичним зразкам.
 
    Участь у конкурсі означає згоду авторів на подальше використання чи виконання твору.
 
    Текст твору та партитуру подати на розгляд журі у відділ культури і туризму райдержадміністрації до 15 лютого 2013 року.
 
   Журі конкурсу затверджується наказом начальника відділу культури і туризму райдержадміністрації та складається з осіб, компетентних у музичній, поетичній сферах, питаннях сценічної культури.
 
   Журі конкурсу подає кращий музичний твір на затвердження до сесії районної ради до 22 лютого 2013 року. Переможці конкурсу отримають нагороду.
 
   Науковий співробітник Драбівського краєзнавчого музею                                О.П.Метелиця
 
 
П О Л О Ж Е Н Н Я
про музейну кімнату при закладі культури, яка перебуває у мережі відділу культури РДА
 
 І. Загальні положення.
1.1. Музейна кімната при сільському закладі культури, яка перебуває у мережі відділу культури РДА, як складова системи навчально-виховної роботи, створюється з метою залучення сільської молоді до вивчення і збереження історико-культурної спадщини українського народу, формування культурного розвитку особистості та сприяння вихованню у неї патріотизму, любові до України, поваги до народних звичаїв, традицій, національних цінностей українського народу.
1.2. Музейна кімната може співпрацювати з районним краєзнавчим музеєм, з державними, науковими та іншими зацікавленими закладами та установами, а також громадськими організаціями.
1.3. Музейна кімната у своїй діяльності керується цим Положенням, затвердженим начальником відділу культури РДА. Оригінальні пам’ятки історії, культури, що мають наукову, історичну, художню чи іншу історичну цінність підлягають обліку.
1.4. Це положення поширюється на музейні кімнати, що діють при сільських закладах культури відділу культури РДА і вони не є юридичними особами.
 
ІІ. Основні завдання музейних кімнат.
2.1. Основними завданнями музейних кімнат при закладах культури є: - залучення керівників клубних закладів та молоді до пошукової, краєзнавчої, науково-дослідницької, художньо-естетичної роботи, - вивчення, охорона і пропаганда пам’яток історії, культури і природи рідного краю, проведення культурно-освітньої роботи серед сільської молоді, - постійно поповнювати фонди шляхом збору у населення старовинного ужиткового збіжжя та предметів обходу у господарстві.
2.2. Музейні кімнати проводять дослідницьку роботу, забезпечують збереження предметів, створюють та поповнюють експозиції, беруть участь у виставках, у районних, обласних культурно-масових заходах, а також участь у районному огляді-конкурсі музейних кімнат в рамках районного огляду-конкурсу «Таланти твої, Драбівщино».
 
ІІІ. Створення та ліквідація музейної кімнати.
3.1. Музейна кімната створюється при сільському закладі культури за ініціативи керівника закладу. Створюється кімната на принципах доцільності, актуальності, зацікавленості.
3.2. За своїм профілем це краєзнавча, етнографічна кімната.
3.3. Наказ (рекомендація) щодо створення музейних кімнат при сільському закладі культури видається начальником відділу культури і туризмі РДА після оформлення відповідної експозиції та при наявності: положення про музейну кімнату; фонду зібраних предметів; приміщення (окремої кімнати); засобів охорони (гратовані вікна); розкладу роботи музейної кімнати. Офіційне визнання музейної кімнати здійснюється шляхом реєстрації відділу культури, методичним відділом РЦКД.
3.4. Музейна кімната припиняє свою діяльність за рішенням керівника клубного закладу.
 
 ІV. Керівництво музейною кімнатою
4.1.Загальне керівництво здійснює керівник клубного закладу.
4.2. Керівник клубного закладу відповідає за збереження та поповнення фонду, вирішує питання режиму роботи кімнати, та плану роботи.
4.3. З метою удосконалення та координації музейних кімнат в районі при відділі культури створена методична комісія з їх діяльності.
4.4. Облік музейних кімнат здійснюватиме дана методична комісія при відділі культури РДА.
 
V. Облік і збереження фонду музейних кімнат.
5.1. Зібраний матеріал складає фонд музейних кімнат і обліковується в інвентарній книзі, яка знаходиться в керівника закладу культури.
5.2. У разі припинення діяльності музейної кімнати, експонати можуть бути передані в районний краєзнавчий музей за згодою керівника закладу культури.

Годинник      

Пошук

Календар       

«  Березень 2024  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

Оголошення       


Copyright MyCorp © 2024

Зробити безкоштовний сайт з uCoz