2020-02-21, 1:16 AM  
Ви увійшли як Гість | Група Гости | RSS      


Меню сайту
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Форма входу
   Відділ культури Драбівської районної державної адміністрації - це структурний підрозділ районної державної адміністрації. Відділ культури у своїй діяльності керується Конституцією України, законами України, актами Президента України та Кабінету Міністрів України, наказами Міністерства культури України, розпорядженнями голови обласної, районної державних адміністрацій, наказами начальника управління культури обласної державної адміністрації, рішеннями районної ради, прийнятими в межах її повноважень, а також Положенням про відділ. 

Керівництво відділу культури Драбівської районної державної адміністрації

Начальник відділу культури 

ОРЕЛ Світлана Іванівна
 
     Народилася 3 серпня 1973 року в селищі Драбів Черкаської області. Трудову діяльність розпочала у 1992 році вихователем дитячого садка колгоспу імені газети "Молодь України" села Бирлівка Драбівського району Черкаської   області.   Згодом працює вихователем групи продовженого дня Драбівської середньої школи  ім. С.В.Васильченка. З 1996 року - педагогом-організатором Драбівської середньої школи. У січні 1998 року призначена на посаду спеціаліста ІІ категорії Драбівського центру соціальних служб для молоді.  З червня 2000 року  працює завідувачем відділу у справах сім'ї та молоді Драбівської райдержадміністрації, а з серпня цього ж року - начальником відділу з питань сім'ї та молоді. У 2001 році закінчила Переяслав-Хмельницький державний педагогічний інститут ім. Г.С.Сковороди та здобула кваліфікацію - вчитель початкових класів. З лютого 2002 року по квітень 2003 року працює завідуючою організаційним відділом Черкаського обласного комітету СДПУ(о). У квітні 2003 року призначена на посаду заступника голови Драбівської районної державної адміністрації. З липня 2010 року працює начальником відділу освіти Драбівської райдержадміністрації.  10 серпня 2011 року призначена на посаду начальника відділу культури  Драбівської райдержадміністрації.
 
Провідний спеціаліст відділу культури   
Дунаєва Юлія Олексіївна 

    Основні завдання та функції відділу культури 

1.Забезпечення на території району реалізації державної політики у сфері культури, мистецтва, музейної справи, охорони культурної спадщини та з питань релігій.
2.Здійснення, відповідно до законодавства, державного управління і контролю у сфері музейної, клубної, мистецької, бібліотечної справи, кінематографії, охорони культурної спадщини та релігій.
3.Забезпечення реалізації прав громадян на свободу літературної і художньої творчості, вільного розвитку культурно-мистецьких процесів, забезпечення доступності всіх видів культурних послуг і культурної діяльності для кожного громадянина.
4.Розроблення та здійснення заходів щодо забезпечення умов для відродження і розвитку культури української нації, культурної самобутності корінних народів та національних меншин.
5.Сприяння захисту прав творчих працівників та їх спілок, соціальному захисту працівників установ і організацій охорони культурної спадщини та культурно-мистецької сфери, що діють на території району.
6.Сприяння реалізації конституційного права громадян на свободу світогляду і віросповідання, зміцнення взаєморозуміння міжрелігійними організаціями різних віросповідань, вирішення спірних міжцерковних питань виключно на засадах чинного законодавства.
7. У межах повноважень забезпечення проведення на території району політики щодо релігії та церкви, вирішення питань, пов'язаних з формуванням державно-церковних відносин, реалізацією права кожної особи на свободу світогляду, дотримання принципів відокремлення церкви і релігійних організацій від держави, а школи – від церкви, сприяння виконанню релігійними організаціями завдань, передбачених їх статутами (положеннями), без втручання у діяльність, що здійснюється ними, відповідно до чинного законодавства.
 
 Відділ відповідно до покладених на нього завдань:
1) Створює умови для розвитку професійного музичного, театрального, хореографічного, циркового, образотворчого, декоративно-ужиткового мистецтва і аматорської творчості, кіномистецтва, фотомистецтва, народної художньої творчості, культурного дозвілля населення, сприяє формуванню репертуару кінотеатрів, мистецьких колективів, комплектуванню та оновленню фондів бібліотек, музеїв, організації виставок, придбання і розповсюдження кращих зразків національного кіномистецтва.
2) Вивчає релігійну ситуацію та процеси, що відбуваються у релігійному середовищі, готує і подає відповідні інформаційні матеріали на розгляд голови райдержадміністрації.
3) Сприяє органам місцевого самоврядування у вирішенні питань соціально-культурного розвитку, охорони культурної спадщини та з питань релігій в районі.
4) Готує пропозиції щодо створення сприятливих умов для збереження і розвитку інфраструктури галузі, заохочення благодійництва в культурно-мистецькій сфері, сфері охорони культурної спадщини, релігії і подає їх на розгляд райдержадміністрації.
5) Надає організаційно-методичну допомогу підприємствам, установам, організаціям культурно-мистецької сфери та охорони культурної спадщини і релігій.
6) Організовує проведення фестивалів, свят, конкурсів, оглядів аматорської художньої творчості, виставок творів образотворчого і декоративно-прикладного мистецтва.
7) Сприяє збереженню та відтворенню історичного середовища селищ та сіл району, художніх промислів і ремесел.
8) Сприяє функціонуванню української мови у всіх сферах суспільного життя, збереженню і розвитку етнічної мовної і культурної самобутності національних меншин.
9) Координує діяльність місцевих органів виконавчої влади з питань реалізації державної політики в галузі культури, мистецтва, культурно-мистецької освіти, охорони культурної спадщини та з питань релігій в районі.
10) Веде облік релігійних організацій, які діють на території району.
11) Сприяє зміцненню взаєморозуміння між релігійними організаціями різних віросповідань, вирішенню спірних міжконфесійних питань виключно на засадах законодавства.
12) Веде облік об'єктів культурної спадщини та регулює питання їх використання і популяризації.
13) Сприяє розвитку соціальної та ринкової інфраструктури у сфері культури і мистецтва, охорони культурної спадщини та релігій, підвищення рівня матеріально-технічного забезпечення такої інфраструктури.
14) Сприяє роботі творчих спілок.
15) Здійснює контроль за дотриманням фінансової дисципліни в комунальних підприємствах, установах та організаціях культурно-мистецької сфери, сфери охорони культурної спадщини.
16) Подає в установленому порядку пропозиції щодо відзначення працівників підприємств, установ та організацій культурно-мистецької сфери, сфери охорони культурної спадщини та релігій державними нагородами. Застосовує згідно із законодавством інші форми морального і матеріального заохочення працівників за досягнення у творчій, педагогічній, культурно-освітній та виробничій діяльності.
17) Бере участь в організації та проведенні всеукраїнських, обласних, районних мистецьких фестивалів і конкурсів, оглядів народної творчості, інших культурно-мистецьких заходів, а також мистецьких аукціонів, виставок-продажів.
18) Розробляє з питань, що належать до його компетенції, пропозиції щодо вдосконалення фінансових та економічних нормативів, системи фінансування, обліку та звітності; забезпечує збирання та обробку статистичних даних і контроль за їх достовірністю.
19) Забезпечує юридичним і фізичним особам доступ до інформації, що міститься у витягах з Державного реєстру нерухомих пам'яток України. 20) Встановлює режим збереження і порядок використання пам'яток місцевого значення, їхніх територій, зон охорони.
21) Веде облік музеїв, утворених у складі підприємств, установ та організацій навчальних закладів.
22) Готує пропозиції до проектів програм соціально-економічного розвитку району; проектів районного бюджету, державних цільових і регіональних програм.
23) Забезпечує доступ до публічної інформації.
24) Здійснює роботу по захисту персональних даних.
25) Проводиться робота із зверненнями громадян.
26) Виконує інші функції, що випливають з покладених на нього завдань. 

Годинник      

Пошук

Календар       

«  Лютий 2020  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
242526272829

Оголошення       


Copyright MyCorp © 2020

Зробити безкоштовний сайт з uCoz