2025-01-29, 0:12 AM  
Ви увійшли як Гість | Група Гости | RSS      


Меню сайту
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Форма входу
 

НАРОДНІ КОЛЕКТИВИ

ЗРАЗКОВИЙ ДИТЯЧИЙ АНСАМБЛЬ ГАРМОНІСТІВ «ГАРМОШЕЧКА»

ДРАБІВСЬКОГО РАЙОННОГО ЦЕНТРУ КУЛЬТУРИ І ДОЗВІЛЛЯ

     (керівник – Василь Іванович Сириця)


Дитячий ансамбль гармоністів «Гармошечка» створений як гурток художньої самодіяльності у вересні 2009 року.

Це учні Драбівського НВК «школи-гімназії» ім. С.В.Васильченка, керівник В.І.Сириця

Колектив «Гармошечка» брав участь в обласному огляді фольклорних колективів «З глибин народних», у ХІХ  Міжнародному фестивалі мистецтв «Музичні барви України» та Міжнародному фольклорному фестивалі «Витоки культури». Колектив став лауреатом цих престижних фестивалів. 19-20 червня 2010 року дитячий ансамбль «Гармошечка» брав участь у конкурсі гармоністів у рамках обласного фестивалю «Гармоністе, дзвінко грай!», який проводився в містах Жашкові та Умані. Колотило Ігор у своїй віковій групі зайняв перше місце. Порадував також і перспективний гармоніст Шульга Роман, який виборов друге місце. Тріо гармоністів посіло почесне третє місце. Цей 2010 рік видався насиченим для «Гармошечки».

     В Чубинському Бориспільського району на Київщині відбувся Міжнародний фестиваль «Золота осінь у Чубинському».  «Гармошечка» взяли участь у цьому фестивалі та стали лауреатами. 

   У червні 2011 року відбулася ХХІІІ Міжнародна виставка-ярмарка в м. Києві, де проводився Міжнародний фестиваль «Музичні барви України». В ньому взяли участь дитячий ансамбль «Гармошечка».

Дитячий колектив «Гармошечка» взяли участь у святі міста Коростень та у І, ІІ та ІІІ Всеукраїнському фестивалях «Грай, гармонь».

 1 червня 2013 року – учасники І Всеукраїнського фестивалю «Гармонь збирає друзів» в м. Градіжськ Полтавської області.

 8 червня 2013 р. дитячому колективу «Гармошечка» РЦКД присвоєно звання «Зразковий».

Дитячий Зразковий ансамбль гармоністів «Гармошечка» взяв участь у конкурсному фестивалі «Бесарабський колорит» в місті Хотин Чернівецької області.

                                                  

                                       НАРОДНИЙ АМАТОРСЬКИЙ ХОРОВИЙ КОЛЕКТИВ

 ДРАБІВСЬКОГО РЦКД
                  
 
 
     Колектив очолює – Отвиновський Петро Петрович з 2002 року. Народився в 1954 році в м. Ніжин Чернігівської області.   Закінчив музично-педагогічний факультет  Ніжинського  педагогічного інституту    ім. М.В.Гоголя у 1976 році. З 1980 року працює в смт. Драбів Черкаської області. Створив власний репертуар, який виконується хором та іншими колективами і солістами.
     Кількісний склад – 30 осіб. В оркестрову групу входять 1 баян, ударник та бас-гітара.  
     У 2010 році хор брав участь в обласному огляді-конкурсі самодіяльних композиторів в м. Сміла 7 жовтня 2010 року.
    Основу репертуару складають такі твори:
 1. „Драбівська вітальна” – слова В.Ступаченко, муз. П.Отвиновського,
 2. „Пісня про Драбівщину” – слова М.Вовка, муз. В.Латиша,
 3. «Музики троїсті» - слова Н.Косінько, муз. П.Отвиновського,
 4. „Їде козак містом” – слова народні, муз. М.Ковальчука,
 5. „Драбівські варенички” –слова Н.Скорофатової, муз. П.Отвиновського,
 6. „Гарбуз білий качається” – слова народні, муз. П.Отвиновського,
 7. «Соловейко тьохка, серденько охка» - слова та музика О.Стадника,
 8. «Ювілейна» - слова Н.Несват, муз. П.Отвиновського,
 9. «Пісня серця» - слова Н.Косінько, муз. П.Отвиновського,
 10. «Була і буде Україна» - слова М.Скловського, муз. П.Отвиновського та інші.
     В 2010 році хор відзначив 25-річний ювілей свого існування. Підготував широку святкову програму. 
 
НАРОДНИЙ АМАТОРСЬКИЙ ХОРОВИЙ КОЛЕКТИВ
 СТЕПАНІВСЬКОГО СБК
 
 
      Хоровий колектив Степанівського сільського Будинку культури розпочав свою творчу діяльність ще на початку 80-х років. Змінювалися керівники колективу, але з приходом чергового керівника Миколи Васильовича Коршака розпочався більш плідний для колективу період. Микола Васильович має вищу освіту, закінчив Київський державний інститут культури ім. О.Є.Корнійчука. 
     Зараз у складі хору люди різного віку, професій, уподобань, звичок. Тут і вчителі, медичні працівники, працівники сільської ради, працівники закладу культури, домогосподарки. Але всі ці люди закохані у пісню, вона стала невід’ємною часткою їх життя. Двічі на тиждень учасники хору збираються на репетиції. До кожного заняття керівник готується старанно, вишукує нові твори, прислухається до порад та побажань учасників, виявляє свою високу професійну майстерність. А майстерності йому не позичати, маючи вищу освіту та 33 роки робочого стажу на культосвітній ниві. Він добивається злагодженого звучання партій, точного інтонування кожного інтервалу, ланцюгового дихання, точного ритмічного малюнку, плавного, мелодійного співу, тонкої динаміки, чистої дикції. Так шліфується і відпрацьовується кожен такт, музична фраза і в цілому музичний твір, чітко відтворюється його характер.
     Велика робота проводиться керівником по збереженню та розвитку народної пісенної творчості. Репертуар колективу – пісні сучасних композиторів, обробки народних пісень. Великою популярністю серед слухачів користуються обробки народних пісень ”Чого, коню, воду не п’єш” обр. В.Фокшука, „Вербовая дощечка” обр. А.Авдієвського, „Їдуть на возі дівки на базар” обр. І.Бідака та інші.
     Степанівський хоровий колектив - неодноразовий переможець районного огляду-конкурсу „Таланти твої, Драбівщино”. Активний учасник культурно-мистецьких заходів, які проходять на селі в районі та за його межами. В 2009 році колективу було присвоєно почесне звання «народний». Колектив налічує 20 осіб, середній вік 45 років.
 
НАРОДНИЙ АМАТОРСЬКИЙ ХОРОВИЙ КОЛЕКТИВ
ПЕРЕРВИНЦІВСЬКОГО СБК
 
 
     Хоровий колектив був створений в 1974 році. Майже щороку він здобував призові місця на районних оглядах-конкурсах хорового мистецтва, брав участь в обласних святах. В 1988 році хоровий колектив отримав почесне звання «народний самодіяльний хор». Це насправді народний хор не тільки по своїй класифікації і манері виконання, а в значно ширшому суттєвому розумінні.
     На даний час хор є активним учасником районного огляду-конкурсу „Таланти твої, Драбівщино”. В репертуар хору входять такі твори: „Боже великий, єдиний” – сл. і муз. М. Лисенка; «Черкащина» муз. В.Байкіна, слова В.Даника; «Заповіт» - муз. П.Демуцького, обр. М.Вовка; «Цвіти, кобзаревий краю» - муз. В.Камінського, слова Ю.Семенова; «Ой селом іду» - муз. О.Ланського; «Біля річки, де калина» - муз. В.Байкіна, слова народні; «Варенички-варениці» - В.Камінського, слова Ю.Семенова; «Богданова слава» - В.Камінського, слова Ю.Семенова; «Я жіночка гарна» - українська народна пісня; «Батькова пісня» - музика М.Вовка, слова К.Кособлик. Особливе місце в репертуарі хору займають твори Шевченківської тематики: „Реве та стогне Дніпр широкий” – обр. Кобенка, „Заповіт” – обробка М.Вовка.
     Хоровий колектив налічує 20 осіб. Це – сільські вчителі, медичні працівники, службовці, а також працівники ЗК „Хорс”. Акомпанемент хору – баян. Керівник хору – Розсоха Анатолій Володимирович, 1963 року народження. Освіта вища, закінчив Київський інститут культури. З 1984 року працює з хоровим колективом.
 
НАРОДНИЙ АМАТОРСЬКИЙ ХОРОВИЙ КОЛЕКТИВ
 "КОЗАЦЬКА СЛАВА" ДРАБІВСЬКОЇ ДШМ
 
                                             
 
      Колектив створений у 2000 році.  Налічує 30 учасників. Художній керівник – Кукса Ігор Олексійович. Керівник оркестрової групи Дерновий С.І. Інструментальна група в складі: 2 баяни, контрабас, сопілка, ударні інструменти. 
      Учасники колективу - люди різного віку, професій, уподобань: працівники школи мистецтв, районного центру культури і дозвілля, робітники промислових підприємств та організацій. У 2003 році Постановою колегії міністерства культури України хоровому колективу Драбівської ДШМ присвоєно звання «народний».     
     Хоровий колектив неодноразовий переможець районних оглядів-конкурсів «Таланти твої, Драбівщино», постійний учасник районних і обласних мистецьких заходів, обласного свята вокально-хорового мистецтва на честь 126-річчя від дня народження українського композитора, хорового диригента К.Г.Стеценка с.Квітки Корсунь-Шевченківського району, Всеукраїнського свята з нагоди 360-річниці утворення Української козацької держави м. Чигирин.
     Брав участь у Міжнародному літературно-мистецькому святі «В сім’ї вольній,новій» в м. Каневі, святі козацької пісні в м. Шпола. У звітному концерті Драбівщини в м. Черкаси.
     Колектив та його керівник у постійному пошуку нових творів, нових форм роботи і звичайно нових талантів.   
 
 
НАРОДНИЙ АМАТОРСЬКИЙ
ДУХОВИЙ ОРКЕСТР РЦКД
 
                                                        
 
     Колектив створений у 1990 році. Звання „народний” присвоєно у 1993 році. Протягом всіх років своєї творчої діяльності колектив брав активну участь в районних, обласних культурно-масових міроприємствах, оглядах-конкурсах, де неодноразово посідав призові місця.
     В репертуарі колективу різноманітні твори від класичної до естрадної музики. Духовий оркестр постійно працює над підвищенням своєї виконавської майстерності, поширенням репертуару, а також по залученню молоді до гри на духових інструментах.
 
НАРОДНИЙ АМАТОРСЬКИЙ ОРКЕСТР
НАРОДНИХ ІНСТРУМЕНТІВ ДРАБІВСЬКОЇ ДШМ
 
                                                   
 
     Колектив створений у 1988 році на базі викладачів музичної школи. Звання „народний” колективу присвоєно у 1995 році. Керівник оркестру – Дерновий Сергій Іванович.
     Протягом багатьох років оркестр народних інструментів працював над вивченням нових творів сучасних композиторів, над вдосконаленням виконавської майстерності, пропагандою оркестрового мистецтва серед жителів району. Брав активну участь у концертних виступах району, обласних конкурсах художніх колективів. Оркестр є неодноразовим переможцем огляду-конкурсу „Таланти твої, Драбівщино”. Був нагороджений почесними грамотами, грамотами за пропаганду музичного мистецтва.
 
НАРОДНИЙ АМАТОРСЬКИЙ АНСАМБЛЬ
НАРОДНОЇ МУЗИКИ "МАЛЬВИ" РЦКД
 
                                                      
 
     У 1991 році при районному Центрі культури і дозвілля було створено новий колектив – ансамбль народної музики «Мальви», який об’єднав любителів пісні та гри на музичних інструментах. Членами колективами були методисти РЦКД, викладачі школи мистецтв та працівники зв’язку. Створив ансамбль методист по хору і вокалу Латиш Валерій Петрович. Репертуар складався з українських народних пісень та творів, які створював сам керівник колективу. З перших виступів на сцені «Мальви» заявили про себе як потужний, самобутній, високопрофесійний ансамбль і 7 червня 1993 року йому було присвоєно звання «народний», а в 1995 році керівнику ансамблю, талановитому самодіяльному композитору Латишу Валерію Петровичу звання «Заслужений працівник культури України».
     Протягом усіх років своєї творчої діяльності ансамбль брав участь в районних, обласних, республіканських культурно-масових заходах та конкурсах. Зокрема, участь в концертній програмі на «Сорочинському ярмарку» в 1999 році, в районному творчому звіті в місті Гребінка Полтавської області в 1995 році, обмінних концертах в містах Яготин Київської області та Золотоноша в 1997 році, в оглядах-конкурсах самодіяльних композиторів Черкащини в м. Черкаси в 1997 році та м. Городище в 1998 році. Неодноразово колектив приймав участь в концертах біля підніжжя Тарасової гори.
     В 2000 році колектив очолив Ткаченко Микола Кирилович. Змінився склад та напрямок роботи ансамблю. Метою та змістом роботи стала пропаганда творів сучасних українських композиторів та самодіяльних композиторів Черкащини, а також виконання українських народних пісень.
     З 2007 року по сьогоднішній день керівником ансамблю, який налічує 7 осіб, є Паніщева Любов Михайлівна, 1957 року народження, випускниця Черкаського музичного училища, стаж роботи на культурно-освітній ниві 35 років. «Мальви» продовжують свою концертну діяльність: участь в обласному святі родинної пісні «Роде наш красний» в 2004 році в місті Сміла та в 2005 році в місті Черкаси, у 2003 та 2008 рр. приймав участь в звітних концертах Драбівського району в м. Черкаси, у 2009 році представляв Драбівщину в обласному святі Матері в селі Бровахи Корсунь-Шевченківського району, в жовтні 2008 року на запрошення ветеранської організації виступив на сцені Будинку культури в селі Коробівка Золотоніського району, а в серпні 2009 року на святі обжинок в селі Журавка Шполянського району та щорічно в заключному концерті переможців районного огляду-конкурсу самодіяльної народної творчості «Таланти твої, Драбівщино».
     У 2011 році «Мальвами» було дано 22 концерти, які переглянули близько 6000 глядачів. Колектив постійно розучує нові твори, які оновлюють репертуар. Інструментальна група ансамблю протягом останніх десяти років акомпанує родинному дуету у складі Галини Яценко та Катерини Овсієнко. «Мальви» обслуговують всі культурно-масові заходи, які проводяться в районному Центрі культури і дозвілля та районі.
 
ЗРАЗКОВИЙ АМАТОРСЬКИЙ АНСАМБЛЬ
 ТАНЦЮ "ДИВОЦВІТ" ДРАБІВСЬКОЇ ДШМ
 
                                                        
 
    
     Ансамбль танцю «Дивоцвіт» був заснований у 1996 році . В цьому ж році присвоєно звання «зразковий». Учні танцюють класичні танці , а також танці народів світу.
     Активну участь беруть у районних, обласних, Всеукраїнських оглядах-конкурсах. Колектив є лауреатом ХХ обласного свята танцю на честь 110-ї річниці від Дня народження видатного українського хореографа В.К.Авраменка, учасник обласного туру Другого Всеукраїнського фестивалю-конкурсу народної хореографії ім.. П.Вірського,  обласного конкурсу «Скарбничка майбуття»,   Міжнародного фестивалю «Садок вишневий коло хати» м. Городище, переможець районного огляду – конкурсу «Таланти твої, Драбівщино».
      Колектив працює над вдосконаленням культури виконання, постійно у пошуку нових форм і методів роботи. 
 
НАРОДНИЙ АМАТОРСЬКИЙ КОЛЕКТИВ
 ЛЮБИТЕЛІВ СТАРОВИННОЇ ПІСНІ "СПАДЩИНА"
ДРАБІВСЬКОГО РЦКД
                                                         
 
     Колектив любителів старовинної народної пісні „Спадщина” був створений в 1993 році. Звання „народний” отримали в 1996 році.
      Учасники - молоді люди, які люблять українську народну пісню, цікавляться її витоками, оригінальністю звучання місцевого регіону та інших регіонів України. Крім збирання та розучування пісень учасники колективу збирають старовинний одяг: сорочки, спідниці, крайки, хустки, юпки, платки.
     Колектив „Спадщина” являється активним учасником у всіх масових заходах, які проходять в районному Центрі культури і дозвілля, в обласних фольклорних фестивалях „З глибин народних”, в 1996 році був учасником Всеукраїнського фестивалю „Осінь весільна”, який проходив в м. Києві, 1997 рік – приймав участь в Міжнародному фестивалі „Поліське літо з фольклором” в м. Луцьку, 1998 рік – в Міжнародному фестивалі народної культури „Покуть” в м. Харкові. Тричі „Спадщина” брала участь у творчих звітах художніх колективів Черкащини в місті Києві в Палаці культури „Україна”.
     Приймали участь: у концертах до Дня Соборності України в м. Черкаси, до 190-річчя від дня народження Т.Г.Шевченка „Перехрестя долі Кобзаря”, брали участь у Всеукраїнській ярмарці-виставці „Українське село запрошує” в Музеї архітектури та побуту України с. Пирогово, у обласному конкурсі на премію П.Демуцького.
     З 1996 по 2009 рік колектив любителів старовинної пісні був переможцем районного огляду-конкурсу „Таланти твої, Драбівщино”. З успіхом виступили на міжнародному фестивалі „Садок вишневий коло хати” в м. Мліїв Черкаської області. Беруть активну участь у районних культурно-масових заходах, зокрема – свято врожаю та День Незалежності України.
     В 2007 році в березні місяці взяли участь в концерті, присвяченому 193-й річниці від дня народження Т.Г.Шевченка в оперному театрі м. Києва. В Черкаському краєзнавчому музеї проводилася презентація рушника єдності, де на ряду з іншими ведучими колективами Черкащини, виступила „Спадщина”.
     В 2008 та 2009 році приймали участь в Міжнародному культурно-мистецькому фестивалі на Національному Сорочинському ярмарку, де в конкурсній програмі посіли І місце. А також в роботі обласного семінару для керівників фольклорних колективів та методистів по фольклору районних Будинків культури та фольклорному святі „Стежками наших родоводів”.
     В 2009 році „Спадщина” виборола обласну премію імені Порфирія Демуцького. Приймали участь в заключному концерті переможців в м. Черкаси, були активними учасниками культурно-масових заходів району.
     В 2010 році колектив брав участь: в творчому звіті майстрів мистецтв та художніх колективів Черкаської області «Тії слави козацької повік не забудем», в січні місяці на презентації журналу «Ритм», в концерті переможців обласного огляду-конкурсу фольклорних колективів в м. Звенигородка. Переможець районного огляду-конкурсу та учасник заключного концерту переможців районного огляду-конкурсу «Таланти твої, Драбівщино».
     В 2011 році – взяли участь у обласному концертно-театралізованому дійстві «Різдвяні розваги» в рамках обласного свята «Від Миколая до Водохреща»; у відкритті ярмаркової площі в місті Каневі. Активні учасники культурно-масових заходів району.
      Колектив та керівник постійно працюють над відродженням та відтворенням старовинних пісень, обрядів та традицій України.
     Керівник колективу „Спадщина” – Яценко Галина Кіндратівна. В 1984 році закінчила Київський державний інститут культури ім. О.Є.Корнійчука. Більше двадцяти років працює на культурній ниві, закохана в народну пісню.
 
НАРОДНИЙ АМАТОРСЬКИЙ РОДИННИЙ КОЛЕКТИВ
"РОЗРАДА" СТЕПАНІВСЬКОГО СБК
 
                                                          
 
     Колектив створений в 1990 році. В його складі п’ять осіб. Значну увагу в своїй діяльності фольклорний колектив приділяє відродженню і збереженню національної української культури. В його репертуарі налічується більше 40 пісень. Це старовинні українські народні пісні, обрядові, весільні, солдатські, козацькі, купальські, рекрутські, а також веселі жартівливі.
     Ансамбль постійний учасник різних концертів, масових міроприємств, народних свят, обрядів, що проводяться в районі, області, республіці.
     Фольклорний колектив незмінний учасник щорічних традиційних обласних фольклорних фестивалів „З глибин народних”, „Джерело”, „Кобзарського мистецтва” в м. Каневі.
      У 1996 році родинний колектив „Розрада” у складі: Миколи Коршака, Ольги та Миколи Король, Світлани Кочуми, Ольги Сахно брав участь у Міжнародному фестивалі традиційної народної культури „Покуть”, що проходив у місті Харкові. У серпні місяці цього ж року давали концерти у місті Москві на прийомі послів і військових аташе більш як із ста країн світу, концерт у Посольстві України для українців з діаспори.
     У 1997 році ансамбль взяв участь у пісенному фестивалі, що проходив у місті Луцьк під назвою „Міжнародне літо з фольклором”. В 1998 році – учасники ІІІ Міжнародного фестивалю українського фольклору „Берегиня” в місті Луцьк. В січні місяці 1999 року – учасник звіту Драбівського району в м. Черкасах, а в травні – на заключному концерті переможців обласного огляду-конкурсу народної творчості в м. Черкасах.
     „Черкащина – перлина України”. Під таким гаслом 23 грудня 2000 року в Палаці культури „Дружба народів” м. Черкаси відбувся концерт-звіт аматорських колективів області – переможців ІІ Всеукраїнського огляду народної творчості, присвяченого 10-й річниці Незалежності України, учасником якого був і фольклорний колектив Степанівського СБК.
     В 2001 році учасники колективу „Розрада” брали участь у творчому звіті майстрів мистецтв і художніх колективів Черкащини „Ми чуємо тебе, Кобзарю, крізь століття”, який проходив в Національному Палаці культури „Україна” в м. Києві. В цьому ж році в середині літа ансамбль із Степанівки – дипломант літературно-мистецького свята „Лесині джерела” у м. Новоград-Волинському.
     В 2002 році колектив – переможець обласного огляду-конкурсу серед родинних колективів області, який відбувся в м. Золотоноша. 2003 рік – участь у концерті до Дня Конституції в м. Київ, обласному огляді родинних колективів, у звіті Драбівського району в м. Черкаси, присвяченого 190-й річниці з дня народження Т.Г.Шевченка та 50-річчя утворення Черкаської області.
     В 2004 році колектив брав участь у концерті до Дня молоді в м. Києві. В 2007 році брали участь у Всеукраїнському заході до дня народження Т.Г.Шевченка, яке було проведено у м. Києві в Державному оперному театрі. В 2008 році – участь в обласному фольклорному святі „Стежками наших родоводів”, в звітному концерті району в м. Черкаси. У 2009 році участь у заключному концерті переможців обласного огляду-конкурсу в м. Черкаси. В цьому ж році запис на обласному телебаченні „Рось”.
     В 2010 році колектив приймав участь у восьми масових заходах, концертах, на яких було присутніх 6100 осіб. Це такі концерти як: звітний концерт Драбівського району в м. Черкаси, звітний концерт Степанівського СБК в РЦКД, концерт до 8 Березня, учасники у концерті переможців районного огляду-конкурсу, у концерті до свята Дня Перемоги 9 травня, до Дня Незалежності України і свята врожаю та свята працівників сільського господарства.
     Крім цього, колектив постійно бере участь у концертах та різних мистецьких заходах району та села, постійно стає переможцем районного огляду-конкурсу „Таланти твої, Драбівщино”.
     Керівник колективу – Король Микола Григорович. Працює директором Будинку культури з 1987 року, спеціальної освіти немає, активний учасник художньої самодіяльності.
 
НАРОДНИЙ АМАТОРСЬКИЙ ФОЛЬКЛОРНИЙ
 КОЛЕКТИВ "КАЛИНА" КОЛОМИЦЬКОГО СБК
 
                                                         
 
     Колектив створений у 2000 році. Звання „народний” було присвоєно в 2003 році. В колективі 11 осіб. Керівник колективу –  Латиш Олена Василівна, 1970 року народження, має середню  освіту,  стаж роботи в культурі 25 років.
     Фольклорний колектив „Калина” займається активною діяльністю по поширенню між населенням села українських звичаїв, обрядів та старовинних соціально-побутових пісень. В його репертуарі понад 50 українських народних пісень.
     Протягом свого існування колектив був активним учасником культурно-мистецьких заходів району та свого села, постійно посідає призові місця на районному огляді-конкурсі „Таланти твої, Драбівщино”.
     В 2004 році колектив брав участь у театралізованому святі Івана Купала в м. Києві. В 2006 році колектив було запрошено на ХХІ обласне фольклорно-етнографічне свято „З глибин народних”. В 2009 році брали участь в літературно-музичному святі «Ми пам’ятаємо тебе, Кобзарю, крізь століття» в селі Мойсівка. В 2010 році – переможець районного огляду-конкурсу «Таланти твої, Драбівщино» та учасник заключного концерту переможців.
    Керівник колективу та учасники в постійному творчому пошуку, відродженню старовинних народних пісень, обрядів та звичаїв України. Постійно працюють над підвищенням творчого рівня.
 
НАРОДНИЙ АМАТОРСЬКИЙ ФОЛЬКЛОРНО-АВТЕНТИЧНИЙ
КОЛЕКТИВ "РОДОВІД" БІЛОУСІВСЬКОГО СБК
 
                                                      
 
     Колектив створений в 1984 році. Першим художнім керівни

Годинник      

Пошук

Календар       

«  Січень 2025  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031

Оголошення       


Copyright MyCorp © 2025

Зробити безкоштовний сайт з uCoz